Start - Parafia Rzymskokatolicka w Kłyżowie

strona Parafii Rzymskokatolickiej w Kłyżowie

OVERVIEW

This web page parafiaklyzow.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have evaluated twenty pages inside the website parafiaklyzow.pl and found zero websites interfacing with parafiaklyzow.pl.

PARAFIAKLYZOW.PL RANKINGS

This web page parafiaklyzow.pl has seen variant levels of traffic through the year.
Traffic for parafiaklyzow.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaklyzow.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaklyzow.pl

WHAT DOES PARAFIAKLYZOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaklyzow.pl Mobile Screenshot of parafiaklyzow.pl Tablet Screenshot of parafiaklyzow.pl

PARAFIAKLYZOW.PL HOST

I identified that a lone root page on parafiaklyzow.pl took one thousand four hundred and thirty-eight milliseconds to load. I observed a SSL certificate, so our web crawlers consider parafiaklyzow.pl secure.
SECURE
37.139.20.144

I caught that this domain is operating the nginx operating system.

Start - Parafia Rzymskokatolicka w Kłyżowie

strona Parafii Rzymskokatolickiej w Kłyżowie

CONTENT

This web page parafiaklyzow.pl states the following, "Rajmund urodził się 8 stycznia 1894 roku w Zduńskiej Woli koło Łodzi, z małżonków Juliusza Kolbego 1914 i Marianny z Dąbrowskich 1946." Our analyzers viewed that the webpage stated " Zbiórka na remont dachu kościoła." The Website also said " Nr konta 31 9430 0006 0048 0206 2000 0002. Tytuł wpłaty Darowizna na rzecz Kościoła remont dachu. Adam Szustak odwiedził parafię ks. Wielki Post jest wyjątkowym okresem w całym roku. Trzej Królowie pokłonili się Panu Jezusowi i ofiarowali Mu swoje dary." The website's header had Kłyżów as the most important search term. It is followed by parafia, parafia rzymskokatolicka, and dekanat pysznicki which isn't as highly ranked as Kłyżów. The next words they used was diecezja sandomierska.

SUBSEQUENT WEB SITES

Parafia Świętej Trójcy w Komarowie

40 9644 0007 2010 0054 0623 0001. Dekoracje na Wielki Post, 2011. Dekoracje Grobu Pańskiego i Ołtarza Adoracji, 2009.

Parafia Kombornia - Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia i św. Marcina w Komborni

Matki Bożej Pocieszenia i św. Konsekracja Kościoła w Woli Komborskiej. Wielka Sobota - Święcenie pokarmów. Witamy w serwisie internetowym naszej parafii. Niedziela, 8 kwietnia, godz. Józefa Pelczara - Balawajder Zdzisław.

Strona główna

3 Konarzewski Orszak Trzech Króli - 6 stycznia 2018 AD. Pasterka - 25 grudnia 2017. Prezentujemy fotorelację z tegorocznej Pasterki w Konarzewie. Msza o północy miała niezwykłą oprawę - oświetlenia zamontowanego specjalnie na ten jeden raz przez panów Jerzego i Igora Wrzeszczyńskich z Konarzewa. Msze święte i nabożeństwa w Okresie Narodzenia Pańskiego 2017. Jubileusz 1050 lecia Archidiecezji Poznańskiej. Niedziela Miłosierdzia Bożego 8 kwietnia 2018.